Mieszkańcy przez cały miesiąc przygotowywali się do świąt. Podczas Terapii Zajęciowej wykonywali własnoręcznie różnego rodzaju ozdoby Bożonarodzeniowe, piekli pierniki sprzątali i dekorowali swoje pokoje.

Pensjonariusze i zespół opiekuńczo terapeutyczny, nie pozwolili, aby COVID powstrzymał ich od uroczystego przeżywania Bożego Narodzenia. Wieczerza Wigilijna w tym roku odbyła się jednak nieco inaczej. Panowie zasiedli do uroczystej wieczerzy w 3 odseparowanych i przypisanych miejscach zgodnie z procedurami przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa Sars Cov 2. Nie przeszkodziło to jednak w radosnym przeżywaniu Świat. Na każdego mieszkańca pod choinką czekała paczka składająca się  m In ze środków czystości, słodyczy herbaty i skarpetek. Przez cały okres Świąt prowadzono świąteczne zajęcia : Śpiewano kolędy, emitowano świąteczne filmy, spotykano się przy kawie i cieście.

Społeczność spoza ośrodka okazała pensjonariuszom ośrodka niesamowite wsparcie w okresie świątecznym między innymi. dzieci ze Sz.P nr 84 we Wrocławiu  przekazały  Bożonarodzeniowe kartki dla mieszkańców, co zostało  odebrane przez pensjonariuszy ze wzruszeniem  i wielkim uśmiechem.Galeria zdjęć: